Reklaam

Reklaam purjelaevadel “Sailor Jerry” ja “Delfin
Kas Te olete mõelnud reklaamida oma teenust, kaupa või veebilehte  täiesti erilisel  moel? Pakume  ainulaadset ja uudset lähenemist – paigutame reklaami meie purjelaevadele Sailor Jerry ja Delfin.Meie purjekad on omaette unikaalsed, sest need on ehitanud tõelised meistrid. Võite olla kindlad, et teie konkurendid nii ennast ei reklaami.

Reklaami hoitakse purjekate peal terve hooja vältel 1. maist kuni septembri lõpuni, ja kui ilmad lubavad, ka oktoobri lõpuni. 2017. aastal lõpetasime hooaja 25. oktoobril.
Sailor Jerry ja Delfin seisavad Pirital tribüünide juures, kust möödub palju inimesi – suvel käib Pirita rannas kümneid tuhandeid inimesi päevas. Võimalus, et Teie reklaami näeb mitusada, või isegi mitu tuhat silmapaari, on väga suur.

Meie purjekad sõidavad pea iga päev lahel ja külastavad ka teisi sadamaid ( Lennusadam, Vanasadama kruiisiala). Osaleme ka merepäevadel. Mullu osalesime Tallinna, Kuressaare ja Riia merepäevadel. Tänavu kavatseme osaleda kahe purjekaga Tallinna, Narva, Kuressaare ja Riia merepäevadel.

Hinnad ( Hooaeg)
Suvalises suuruses lipp – alates 400 EUR
Reeling (kõrgus 90cm laius kuni 4 m) – alates 200 EUR
Purjed – 1m2  – 50 EUR

Sõlmides meiega reklaamilepingu, toetate merekultuuri edendamist.